Świątek zarobi tylko 15 690 euro za odpadnięcie w Bad Homburg
Iga Świątek odpadła w drugiej rundzie turnieju WTA 500 w Bad Homburg i zgarnęła jedynie podstawową nagrodę pieniężną w wysokości 15 690 euro. Polka weszła do drabinki od drugiej rundy i od razu z niej wypadła, więc nie zarobiła więcej niż minimalne wynagrodzenie za udział. To wyraźnie mniej niż w ubiegłym roku, gdy dotarła do finału.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!