Główny inżynier Paul Monaghan ma opuścić Red Bull Racing
Według Ralfa Schumachera, główny inżynier Red Bull Racing Paul Monaghan podjął decyzję o odejściu z zespołu. To kolejna kluczowa strata dla ekipy, która od pewnego czasu zmaga się z odpływem ważnych pracowników z padoku F1. Odejście Monaghana może pogłębić problemy organizacyjne Red Bulla w trwającym sezonie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!