Świątek przegrywa z Navarro 5:7, 6:2, 3:6 i odpada przed Wimbledonem
Iga Świątek odpadła w drugiej rundzie turnieju WTA 500 w Bad Homburg, przegrywając z Amerykanką Emmą Navarro 5:7, 6:2, 3:6. Polka, najwyżej rozstawiona zawodniczka i ubiegłoroczna finalistka tej imprezy, poniosła porażkę w ostatnim sprawdzianie przed Wimbledonem, który rozpoczyna się w poniedziałek. Świątek broni tytułu mistrzowskiego na londyńskim kortach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!