Koalicja żąda dymisji minister zdrowia Sobierańskiej-Grendy po aferze szpitalnej
Partnerzy koalicyjni Donalda Tuska wywierają coraz większą presję, by po aferze w Szpitalu Południowym w Warszawie polecały polityczne głowy. Jako pierwsza do dymisji typowana jest minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda, zarzuca jej się bierność w wyjaśnianiu afery i brak propozycji reform. Koalicjanci ostrzegają, że "taplanie się w aferze do wyborów" jest politycznie nieakceptowalne.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!