Prokuratura bada nieprawidłowości w prosektorium Szpitala Południowego w Warszawie
Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo dotyczące prosektorium Szpitala Południowego. Sprawa dotyczy nieprawidłowości w wypełnianiu kart zgonów. To jedno z kilkudziesięciu postępowań prowadzonych wobec tej placówki od 2023 roku.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!