iHeartMedia zwalnia pracowników w ramach planu oszczędnościowego wartego 50 mln dolarów rocznie
Gigant mediów audio iHeartMedia rozpoczął zwolnienia pracowników w ramach ogłoszonego planu restrukturyzacji. Firma zakłada osiągnięcie oszczędności na poziomie 50 milionów dolarów rocznie. Nie podano, ilu pracowników straci pracę.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!