Świątek przegrywa z Navarro 5:7, 6:2, 3:6 w 1. rundzie Bad Homburg
Iga Świątek przegrała pierwsze spotkanie po powrocie do rywalizacji — odpadła w pierwszej rundzie turnieju WTA 500 w Bad Homburg, ulegając Emmie Navarro 5:7, 6:2, 3:6. Rok temu Polka dotarła do finału tej imprezy. Porażka to zły prognostyk przed Wimbledonem, który startuje wkrótce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!