Czterech sędziów TK zbuntowało się i zbojkotowało posiedzenie zwołane przez Święczkowskiego
Zaplanowane na dziś posiedzenie Zgromadzenia Ogólnego sędziów Trybunału Konstytucyjnego nie odbyło się — czwórka sędziów powołanych przez Sejm, lecz nieuznawanych przez prezesa Święczkowskiego, zbojkotowała obrady. Prezes wzywał sędziów trzykrotnie. Nieoficjalne informacje o przebiegu wydarzeń przekazał dziennikarz RMF FM Tomasz Skory.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!