Matus Vojtko odchodzi z Lechii Gdańsk po spadku z Ekstraklasy
Słowacki piłkarz Matus Vojtko złożył wniosek o odejście z Lechii Gdańsk, nie chcąc grać w pierwszej lidze po spadku klubu z Ekstraklasy. Jest kolejnym zawodnikiem, który opuszcza gdański klub po degradacji. Lechia zmierzy się teraz ze znaczącą przebudową składu przed sezonem w niższej lidze.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!