Katarzyna Piekarska po mastektomii: politycy reagowali szokiem i milczeniem
Posłanka Katarzyna Piekarska po raz drugi zmaga się z nowotworem – pierwotną diagnozę otrzymała w 2022 roku, a teraz przeszła mastektomię. W rozmowie z "Wysokimi Obcasami" opowiedziała o szoku po nawrocie choroby i trudnej decyzji o amputacji piersi. Mówiła też o reakcjach polityków, które ją zaskoczyły.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!