Prokuratura: 32 postępowania ws. nieprawidłowości w Szpitalu Południowym w Warszawie
Prokurator Skiba poinformował, że w sprawie nieprawidłowości w Szpitalu Południowym w Warszawie toczy się łącznie 32 postępowania. Świadek przekazał do protokołu notatkę z nazwiskami i numerami PESEL dwóch osób pokrzywdzonych. Sprawa dotyczy konkretnych osób, których dane zostały ujawnione organom ścigania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!