Statek Tara Polaris I celowo uwięziony w arktycznym lodzie na 8 miesięcy
Stacja Polarna Tara wyruszy z Francji w przyszłym miesiącu na Ocean Arktyczny w ramach ekspedycji Tara Polaris I. 26-metrowy statek badawczy zostanie celowo uwięziony w dryfującym lodzie arktycznym. Przez osiem miesięcy 12-osobowa załoga będzie prowadzić badania w centralnej części Arktyki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!