Posłanka KO ominęła kolejkę w szpitalu, teraz oskarża placówkę o odwet
Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek wydała oświadczenie, w którym oskarża szpital w Żywcu o odwet za jej „wieloletnią pracę" poprzez wykorzystanie jej wrażliwych danych medycznych. Sprawa wybuchła po tym, jak posłanka ominęła kolejkę do szpitalnego gabinetu. Rzeczniczka szpitala w Żywcu zaprzeczyła oskarżeniom posłanki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!