UODO zbada kamery z podsłuchem w Szpitalu Południowym w Warszawie
Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO) wszczął kontrolę w Szpitalu Południowym w Warszawie po doniesieniach o zamontowaniu kamer monitoringu wyposażonych w podsłuch. UODO przypomniał, że w 2025 roku nałożył ponad 1 mln zł kary na inny szpital za nielegalny monitoring. Sprawa budzi poważne obawy o ochronę prywatności pacjentów i personelu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!