Minister Motyka spotka się z wicepremierem Ukrainy ws. połączeń energetycznych
Minister energii Miłosz Motyka poinformował, że spotka się z wicepremierem Ukrainy Denysem Szmyhalem. Rozmowy mają dotyczyć wykorzystania transgranicznych połączeń energetycznych oraz ukraińskiej strategii inwestycyjnej na kolejne lata. Motyka zaznaczył: „Nie będziemy się obrażać" – sygnalizując wolę porozumienia mimo ewentualnych różnic.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!