Kibice w Bad Homburg rozpoznali Świątek i otoczyli ją w parku
Iga Świątek przyjechała do Bad Homburg kilka dni przed startem turnieju, podobnie jak rok temu przed wygranym Wimbledonem. W rozmowie z Canal+ Sport przyznała, że kibice rozpoznali ją podczas spaceru w okolicach kortów – ze względu na ich lokalizację w naturze zawodnicy są tam łatwo dostępni dla fanów. Szczegóły wywiadu ujawniono kilka dni po nagraniu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!