Tusk: minister Żurek ma osobiście nadzorować sprawy Szpitala Południowego
Premier Donald Tusk poinformował, że jest w stałym kontakcie z ministrem sprawiedliwości Waldemarem Żurkiem w sprawie Szpitala Południowego w Warszawie. Zobowiązał ministra do „bardzo osobistej pieczy" nad wszystkimi sprawami związanymi z placówką. Tusk zapewnił, że działania będą prowadzone niezależnie od tego, czy komuś będzie to opłacalne.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!