RMF FM zapowiada rozmowę z b. ministrem zdrowia o aferze w Szpitalu Południowym
Stacja RMF FM zapowiada rozmowę z byłym ministrem zdrowia Markiem Balickim w audycji Popołudniowa rozmowa RMF FM i Radia RMF24. Tematem będą doniesienia sygnalisty o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym w Warszawie. Pytanie brzmi: czy to jednostkowy skandal, czy objaw głębszych problemów polskiej ochrony zdrowia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!