Rząd kończy dopłaty CPN do paliw — ceny wzrosną od końca czerwca
Rząd nie zmienia decyzji i z końcem czerwca wygasza pakiet osłonowy Ceny Paliwa Niżej (CPN), który obniżał ceny paliw dla Polaków. Minister energii Miłosz Motyka wskazał, że sytuacja na rynkach paliwowych pozwala na „ostrożny optymizm". Rząd czeka też na podpis prezydenta pod ustawą o podatku od nadmiernych zysków koncernów energetycznych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!