Ministerstwo Zdrowia nakazuje kontrole na SOR-ach po aferze w Szpitalu Południowym
Ministerstwo Zdrowia zleciło kontrole na szpitalnych oddziałach ratunkowych w Szpitalu Południowym i Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Decyzja jest reakcją na doniesienia o nieprawidłowościach na SOR-ze Szpitala Południowego, którym kierował niespełna 30-letni lekarz Dawid Kacprzyk. Miał on dopuścić się szeregu naruszeń na oddziale.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!