Sygnalista ze Szpitala Południowego Dr Jędrzejewski przesłuchany w prokuraturze
Dr Emil Jędrzejewski, lekarz który nagłośnił nieprawidłowości w Szpitalu Południowym w Warszawie, stawił się w środę na przesłuchanie w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. O planowanym przesłuchaniu informował wcześniej Waldemar Żurek. Jędrzejewski to kluczowy sygnalista w sprawie, która wywołała decyzję Ministerstwa Zdrowia o kontrolach na SOR-ach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!