MZ zleca kolejną kontrolę SOR-u Szpitala Południowego po zgonach pacjentów
Ministerstwo Zdrowia zleciło kontrolę Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Południowego w Warszawie w związku z nowymi zarzutami. Postępowanie obejmie przypadki zgonów pacjentów oraz sposób prowadzenia diagnostyki i leczenia na SOR-ze.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!