Chirurg Jędrzejewski zeznaje w prokuraturze ws. błędów medycznych na SOR w Szpitalu Południowym
Dr Emil Jędrzejewski, chirurg, stawił się w prokuraturze i złożył zeznania dotyczące nieprawidłowości oraz błędów medycznych, do których miało dochodzić na SOR w Szpitalu Południowym w Warszawie. Według jego relacji, do naruszeń dochodziło w czasie, gdy koordynatorem oddziału ratunkowego był Dawid Kacprzyk.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!