Łódź: 12 lat więzienia za zabójstwo kolegi widelcem do grilla – sprawca myślał, że to dzik
Łódzki sąd wydał wyrok w sprawie brutalnego zabójstwa w dzielnicy Retkinia. Oskarżony Krzysztof M. podczas libacji alkoholowej wbił przyjacielowi widelec do grilla w szyję. W śledztwie tłumaczył, że był tak pijany, iż pomylił kolegę z dzikiem. Sąd skazał go za zabójstwo.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!