Francja: pierwszy przypadek Eboli – chory lekarz wrócił z Konga
Francja zidentyfikowała swój pierwszy przypadek gorączki Ebola. Zakażonym jest lekarz, który podróżował do Demokratycznej Republiki Konga. Ministerstwo zdrowia poinformowało, że służby medyczne intensywnie śledzą osoby, które mogły mieć kontakt z chorym.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!