SK Hynix planuje pozyskać 29 mld USD poprzez debiut na Nasdaq
Południowokoreański gigant chipowy SK Hynix planuje wejście na giełdę Nasdaq, emitując 17,79 mln nowych akcji o wartości 45,45 bln wonów, czyli ok. 29,65 mld USD. To jedna z największych planowanych ofert publicznych w historii sektora półprzewodników. SK Hynix jest największym producentem chipów w Korei Południowej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!