Elodie Yung wraca jako Elektra w 3. sezonie „Daredevil: Born Again"
Zdjęcia z planu ujawniły, że Elodie Yung powróci jako Elektra w trzecim sezonie serialu „Daredevil: Born Again". Zdjęcia opublikowane przez Getty Images i fotografa José Péreza nie pozostawiają wątpliwości co do autentyczności powrotu. Elektra była postacią kontrowersyjną w oryginalnym serialu Netfliksa – jej rola od początku dzieliła fanów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!