Aleksandrowa pokonała Andriejewą 6:3, 6:4 w Bad Homburg
Mirra Andriejewa, zwyciężczyni Roland Garros 2026 i pogromczyni Mai Chwalińskiej, odpadła z turnieju WTA w Bad Homburg już w pierwszej rundzie. Jekatierina Aleksandrowa pokonała ją 6:3, 6:4, przerywając złą passę w tym sezonie. To poważna wpadka Andriejewej zaledwie 18 dni po triumfie w Paryżu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!