Mateusz Tonder wrócił po roku przerwy i jest jednym z objawień sezonu żużlowego
Mateusz Tonder, wychowanek Falubazu, wrócił po rocznej przerwie i jest jednym z największych objawień Krajowej Ligi Żużlowej w tym sezonie. Zapytany o zainteresowanie innych klubów, zawodnik zachowuje spokój: „To dopiero połowa sezonu" — powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty. Szczegółowe informacje o ewentualnych ofertach transferowych nie zostały ujawnione.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!