Andriejewa przegrała w Bad Homburg z Aleksandrową 3:6, 4:6
Mirra Andriejewa, mistrzyni Roland Garros 2026, odpadła w II rundzie turnieju WTA 500 w Bad Homburg. Rosjanka przegrała z rodaczką Jekateriną Aleksandrową 3:6, 4:6. To nieudany powrót na kort dla tenisistki tuż przed Wimbledonem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!