Zabrzanin stracił 55 tys. zł przez fałszywego policjanta w wideorozmowie
32-letni mieszkaniec Zabrza stracił 55 tysięcy złotych po wideorozmowie z oszustami podającymi się za pracownika banku i policjanta. Przestępcy nakłonili go do podania kodów autoryzacyjnych do aplikacji bankowej. Policja ostrzega przed tą nową metodą i apeluje: nie ufaj temu, co widzisz na ekranie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!