Nielegalne laboratorium narkotyków odkryte na posesji w powiecie lublinieckim
Straż Graniczna i inne służby mundurowe weszły na prywatną posesję w powiecie lublinieckim na Śląsku, gdzie odkryły nielegalne laboratorium do produkcji narkotyków. Funkcjonariusze udostępnili nagranie dokumentujące odkrycie i przebieg całej akcji. Sprawa wywołała duże poruszenie w regionie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!