12 zgłoszeń ws. zgonów w Szpitalu Południowym — prokuratura sprawdzi umorzone sprawy
Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Waldemar Żurek poinformował, że w ciągu trzech lat do prokuratury wpłynęło 12 zgłoszeń dotyczących zgonów w Warszawskim Szpitalu Południowym. Prokuratura zapowiedziała weryfikację wszystkich spraw, w tym tych wcześniej umorzonych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!