Lekarz broni ordynatora ze Szpitala Południowego: „Mogę za niego ręczyć"
Dr Emil Jędrzejewski poinformował w Kanale Zero, że w Szpitalu Południowym w Warszawie dochodziło do zgonów z powodu nieprawidłowości. W odpowiedzi dr Narcyz Sadłoń stanął w obronie Jędrzejewskiego, mówiąc portalowi niezalezna.pl: „Jeżeli są ludzie, za których mogę ręczyć, to jest to na pewno dr Jędrzejewski". Sadłoń przekonuje, że lekarz jest uczciwy i godny zaufania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!