Niewybuch na placu budowy w Kołobrzegu – saperzy z Dziwnowa go rozbrojyli
Pracownik koparki natrafił na niewybuch podczas prac budowlanych na terenie nadmorskiego parkingu w Kołobrzegu. Policja zabezpieczyła teren, a do akcji wezwano saperów z 8 Flotylli Obrony Wybrzeża stacjonujących w Dziwnowie. Pocisk został bezpiecznie unieszkodliwiony.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!