Eva Lys ujawnia wiadomości z hejtem po porażce w Bad Homburg z Navarro
Niemiecka tenisistka Eva Lys przegrała z Amerykanką Emmą Navarro w turnieju w Bad Homburg i tym samym nie zagra z Igą Świątek. Po meczu Lys ujawniła obraźliwe wiadomości od jednego z internautów, które otrzymywała w ostatnim czasie. Nie jest to pierwszy przypadek, gdy Niemka pada ofiarą hejtu w sieci.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!