Marcin Flis wraca do Ekstraklasy – podpisał kontrakt z Wisłą Płock
Wisła Płock ogłosiła trzeci letni transfer – do klubu dołącza Marcin Flis, który wcześniej grał w pierwszoligowej Pogoni Siedlce. To powrót pomocnika do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Szczegóły kontraktu nie zostały ujawnione.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!