Świątek o Abramowicz przed Wimbledonem: "Wyciągnęłam z tego lekcję"
Iga Świątek wróciła do tematu rozstania z psycholog Darią Abramowicz w rozmowie z "Financial Times" przed startem sezonu na trawie i Wimbledonem. Polska tenisistka przyznała, że wyciągnęła lekcję z tej trudnej zmiany i jest gotowa rywalizować na kortach trawiastych. Świątek nie wdała się w szczegóły konfliktu, ale podkreśliła osobisty rozwój.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!