Dorosły Polak pobił 14-letniego Ukraińca na przystanku w Warszawie
W sobotni wieczór na przystanku w Warszawie dorosły Polak pobił 14-letniego Dawida, obywatela Ukrainy, który wracał z kolegami znad Jeziorka Czerniakowskiego. Napastnik zadał chłopcu kilka ciosów w twarz – Dawid ma podbite oko, siniaki na rękach i na szyi. Sprawą zajęły się służby, a informację podało TOK FM i oko.press.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!