Kaczyński żąda komisji ds. warszawskich szpitali: "Łajdactwo, patologia!"
Prezes PiS Jarosław Kaczyński ostro skrytykował sytuację w Szpitalu Południowym w Warszawie, nazywając ją "łajdactwem i patologią". Zażądał powołania niezależnej Komisji Zaufania Publicznego, która apolitycznie wyjaśni nieprawidłowości w stołecznych szpitalach. Prokuratura prowadzi już dwa śledztwa dotyczące m.in. nadużyć finansowych i fałszowania dokumentacji medycznej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!