Posłanka KO Małgorzata Pępek ma wyjaśnić, czy ominęła kolejkę na badanie w szpitalu
Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek zostanie wezwana przed kolegium klubu, by wyjaśnić doniesienia o ominięciu wielomiesięcznej kolejki na badanie w szpitalu w Żywcu. Parlamentarzystka zaprzecza zarzutom, uznając je za bezpodstawne, i sugeruje, że to próba zemsty ze strony placówki. Sprawa wzbudziła kontrowersje wokół przywilejów parlamentarnych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!