Pasalić zmarnował gola sam przed bramkarzem w meczu Chorwacja–Panama
Mario Pasalić z Atalanty BC w 57. minucie meczu Chorwacja–Panama stanął sam przed bramkarzem i zmarnował znakomitą okazję na drugiego gola dla Chorwacji w karykaturalny sposób. Wideo ze zdarzenia obiegło media społecznościowe i wywołało falę komentarzy. Chorwacja ostatecznie wygrała 1:0 dzięki trafieniu Ante Budimira.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!