Posłanka KO Pępek: badanie poza kolejką to „forma odwetu" szpitala
Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek zaprzeczyła zarzutom o przyjęcie poza kolejką w szpitalu w Żywcu, twierdząc, że badanie odbyło się bo „w grafiku zwolniło się miejsce". Jednocześnie oskarżyła dyrekcję placówki o „formę odwetu za jej pracę" i zapowiedziała kroki prawne wobec osób „naruszających jej dobra osobiste". Sprawa dotyczy zarzutów o korzystanie z przywilejów przez parlamentarzystę kosztem zwykłych pacjentów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!