Atlético składa skargę do FIFA na Barcelonę za nakłanianie Álvareza do odejścia
Julian Álvarez po meczu Argentyny z Austrią publicznie oznajmił, że chce odejść z Atlético Madryt. CEO klubu zinterpretował to jako działanie Barcelony i zapowiedział złożenie oficjalnej skargi do FIFA na „Blaugranę" za nielegalne podejście do zawodnika będącego pod kontraktem. Choć Álvarez nie wymienił Barcelony z nazwy, w Madrycie nikt nie ma wątpliwości, o który klub chodzi.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!