Były ordynator Szpitala Południowego oskarża władze placówki o doprowadzanie do śmierci pacjentów
Wywiad byłego ordynatora Szpitala Południowego w Warszawie opublikowany przez Kanał Zero wywołał burzę. Lekarz zarzucił władzom szpitala rażące zaniedbania prowadzące do śmierci pacjentów. Część komentatorów żąda natychmiastowej interwencji prokuratury, inni z kolei atakują wiarygodność samego sygnalisty.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!