Były ordynator Szpitala Południowego: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy"
Dr Emil Jędrzejewski, były ordynator w Szpitalu Południowym w Warszawie, w programie Krzysztofa Stanowskiego na Kanale Zero oskarżył szefa tamtejszego SOR-u o to, że pacjenci giną z powodu niedoświadczenia personelu. „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy" — stwierdził wprost. Słowa lekarza wywołały burzę i szeroką debatę publiczną na temat bezpieczeństwa pacjentów na SOR-ach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!