Switolina i Osaka w ćwierćfinale Bad Homburg — Polka odpadła
Naomi Osaka wygrała drugi mecz w turnieju WTA 500 na kortach trawiastych w Bad Homburg i awansowała do ćwierćfinału. Do tej samej rundy dotarła Ukrainka Elina Switolina, która odwróciła losy meczu z Rosjanką Ludmiłą Samsonową. Wcześniej Switolina pokonała Polkę, torując sobie drogę do kolejnego zwycięstwa.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!