Berkieta rozbija kolejnego rywala i awansuje w Challengerze w Płowdiwie
Tomasz Berkieta awansował do drugiej rundy turnieju ATP Challenger w Płowdiwie, pokonując w przekonującym stylu Francuza Geoffreya Blancaneaux. Polak gra w doskonałej formie i konsekwentnie niszczy kolejnych rywali na bułgarskich kortach. Jego postawa sprawia, że jest jednym z faworytów dalszej części turnieju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!