Amerykanie przepłacają za subskrypcje — 252 dol. rocznie na nieużywane usługi
Według badania CNET dorośli Amerykanie wydają średnio 1 332 dolary rocznie na subskrypcje, z czego 252 dolary trafia na usługi, z których w ogóle nie korzystają. Zjawisko tzw. "subscription creep" — niezauważalnego przyrostu opłat abonamentowych — staje się coraz powszechniejszym problemem finansowym. Eksperci radzą regularnie przeglądać swoje subskrypcje i anulować nieużywane.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!