Lechia Gdańsk po spadku do I Ligi rozstała się z 8 zawodnikami
Lechia Gdańsk spadła z Ekstraklasy do Betclic I Ligi po słabym sezonie 2025/2026. W odpowiedzi na nowe realia finansowe i sportowe klub ogłosił 23 czerwca rozstanie z ośmioma zawodnikami. Nazwiska wszystkich ośmiu piłkarzy pojawiły się w oficjalnym komunikacie opublikowanym na profilu „Biało-zielonych", jednak tekst źródłowy nie wymienia ich z nazwiska.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!